top of page

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ / PLATBY

ROZKLIKNOUT PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2024/2025.

 

JAK NA REGISTRAČNÍ SYSTÉM?

1. Registrace (vpravo nahoře) - zde si vytvoříte rodičovský účet a zároveň zadáte základní informace o Vašich tanečnících v záložce MOJI STUDENTI.
2. Potvrdíte založení účtu pomocí zadané mailové adresy.
3. Vrátíte se zpět do registračního systému, přihlásíte se (vpravo nahoře).
4. Otevřete NABÍDKU KURZŮ.

5. V nabídce kurzů nejprve zvolíte místo, kde budete tančit.
5. Z nabídky kurzů pro dané místo si vyberete ten svůj. 
7. Rozkliknete si vybraný kurz, kliknete na REGISTROVAT NA KURZ, následně zakliknete tanečníky, které na tento kurz chcete přihlásit a systém Vás již dále navede sám. Než odešlete registraci a zároveň souhlas s obchodními podmínkami a GDPR, nejprve si tyto dokumenty pročtěte - naleznete je na stejném webu po najetí kurzoru myši na kolonku DALŠÍ - OBCHODNÍ PODMÍNKY / OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ. Tyto dokumenty naleznete rovněž na webových stránkách, kde se právě nacházíte - v sekci KONTAKTY A DOKUMENTY.
8. REGISTRACE JE ÚSPĚŠNĚ DOKONČENA AŽ VE CHVÍLI, KDY VÁM NA ZADANÝ MAIL DORAZÍ PŘIHLÁŠKA A FAKTURA. PŘIHLÁŠKU VYTIŠTĚNOU A PODEPSANOU DONESTE, PROSÍM, NA PRVNÍ LEKCI V ZÁŘÍ (TRÉNOVAT ZAČNEME OD 16.9.)

!POKUD VÁM NEDORAZILA PŘIHLÁŠKA A FAKTURA, PROJDĚTE NEJPRVE NÁVODEM ZNOVU A ZKONTROLUJTE, ZDA JSTE POSTUPOVALI SPRÁVNĚ VE VŠECH KROCÍCH. POKUD I NADÁLE BUDE PROBLÉM S PŘIHLÁŠENÍM, KONTAKTUJTE NÁS!

 

PLATBY

 

/ VE ŠKOLNÍM ROCE 2024/2025 BUDE MOŽNÉ V SYSTÉMU ROZDĚLIT PLATBU NA DVAKRÁT, S ODSTUPEM 90 DNÍ OD JEDNOTLIVÝCH PLATEB. V PŘÍPADĚ, ŽE SE PRO TUTO MOŽNOST ROZHODNETE, VĚNUJTE NÁSLEDNĚ VČASNÉMU UHRAZENÍ DRUHÉ PLOVINY PLATBY! POKUD SE ROZHODNETE PRO PLATBU NA DVAKRÁT, JE NUTNÉ PRVNÍ POLOVINU UHRDIT NEPRODLENĚ PO PŘÍHLÁŠENÍ DO KURZU!

/ V POROVNÁNÍ S NĚKOLIKA TANEČNÍMI ŠKOLAMI V OKOLÍ JSME STÁLE NA NIŽŠÍ HRANICI (V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH SI OBĚ VELKÉ STREETOVÉ TANEČNÍ ŠKOLY BEROU CCA O 1000 - 2000,- VÍCE NA KURZ, NEŽ JSOU NAŠE STANOVENÉ ČÁSTKY NA LETOŠNÍ ŠKOLNÍ ROK ZA STEJNÝ REŽIM 2x 90 MINUT TÝDNĚ

 

 

bottom of page